Pensjonat dla koni "Stajnia Chrapy" powstał z myślą o ludziach, którzy kochają konie i chcą spędzać wolny czas ze swoimi pupilami w tak malowniczym miejscu jak Chrapy. Dzikowo Chrapy to wieś położona w lasach 15 km od Torunia.

 

Nasza stajnia znajduje się w dolinie Wisły z dala od zgiełku codzienności, sprawiając, że konie mogą poczuć bliskość i harmonię natury o każdej porze roku. Przejażdżki wzdłuż rzeki przepełnione są pięknymi widokami, spokojem i czystym powietrzem umożliwiając koncentrację na wspólnych relacjach konia z jeźdźcem. Na co dzień konie mogą rozwijać swoje umiejętności na bogato wyposażonym padoku oraz odpoczywać na zadrzewionych pastwiskach. W tej chwili nie prowadzimy nauki jazdy konnej!!!

 

Goście mają możliwość zrobienia grilla, ogniska lub skorzystania z chwili wolnej przy kominku w zacisznym pomieszczeniu z aneksem kuchennym, łazienką i prysznicem. Dla tych, którzy będą chcieli oddać się urokliwości miejsca dostępne są pokoje gościnne, gdzie można skorzystać z noclegu.

 

Przyjedź a zakochasz się w tym miejscu tak jak my. Serdecznie zapraszamy!

 Justyna i Mariusz Waliccy

Justyna i Mariusz Waliccy.